Čištění septiku

Pravidelné čištění septiků s produkty Zeleko je důležité pro prevenci zanášení potrubí, předcházení zápachu a snížení intervalu pro vyvážení jímek a septiků. Zeleko spojuje přírodu a vědu do jedinečných přírodních produktů bez chemie, vyráběných v Česku s vědecky ověřenou účinností testovanou v laboratořích.

TIP: Přečtěte si o poslání Zeleko a nastudujte třeba jak se zbavit komárů na zahradě v článcích na našem blogu.

1 položek celkem

Cena

199200
1199200
septiko 300 500g
od 199 Kč

Přírodní a ekologický přípravek SEPTIKO do septiků a jímek od firmy ZELEKO.

  • Eliminuje zápach
  • Snižuje frekvenci vývozu septiků
  • Účinně rozkládá veškeré domácí organické nečistoty
  • Jednoduše rozloží také exkrementy, papír, tuky a rostlinné zbytky
  • Zabraňuje tvorbě krust a kalů
  • Ekologický výrobek bezpečný pro lidi
  • Neohrožuje zvířata, ptáky a hmyz
2020300

Jak na vyčištění septiků s produkty Zeleko?

Septiko je bakteriálně enzymatický přípravek do septiků a jímek, který urychluje přeměnu organického odpadu, jako jsou fekálie, tuky, zbytky jídla, vlasy a papír. Bakteriální procesy rozloží složité organické látky v odpadech septiků a jímek na jednoduché sloučeniny. Tím vzniká oxid uhličitý a dusík, tedy přirozené plyny atmosféry a voda.

TIP: Podívejte se jak dál vám dokážou Zeleko produkty pomoci, třeba s ekologickým čištěním vody a péčí o zahradu a rostliny.

Věděli jste, že:

Mikrobiální procesy, které probíhají v septiku jsou stěžejní pro jeho správnou činnost. Hlavními výhodami bakteriálních přípravků do septiků je efektivita v rozkladu odpadu a předcházení problémům, jako jsou ucpání a nepříjemné pachy. Pravidelné používání udržuje septik v dobrém stavu, zvyšuje jeho životnost a snižuje potřebu častého vyvážení a odčerpávání. Díky tomu mohou majitelé domů či chat ušetřit náklady a čas spojený právě s údržbou septiku.