Péče o akvárium

Chcete udržet biologickou rovnováhu ve svém akváriu a podpořit zdraví akvarijních rybiček? Jděte na to ekologicky. Vyzkoušejte přírodní produkty bez chemie, vyráběné v Česku s vědecky ověřenou účinností testovanou v laboratořích.

TIP: Přečtěte si o poslání Zeleko a mrkněte na náš blog, kde se dozvíte spoustu zajímavých o tom, jak mohou bakterie do akvária  ovlivnit zdraví ryb.

1 položek celkem

Cena

209210
1209210
akvareko 100 300 500g
od 209 Kč

Univerzální bakterie do akvárií AKVAREKO od firmy ZELEKO.

  • Rychlé osídlení filtru bakteriemi
  • Zvýšení imunity, kondice a odolnosti ryb
  • Přírůstky ryb
  • Rozklad organických zbytků a odbourávání amoniaku
  • Snížení tvorby usazenin na dně
  • Podpora růstu rostlin
1020100

Jak na péči o akvárium se Zeleko?

Ideálním způsobem, jak pečovat o své akvárium a udržovat v něm čisté a optimální prostředí pro ryby, je použití našeho ekologického a čistě přírodního prostředku Akvareko. Jak funguje a jaké výhody nabízí?

Ekologický přípravek Akvareko obsahuje dvě skupiny bakterií. První z nich jsou bakterie symbiotické s rostlinami. Rychle osadí filtr, zatímco odstraňují živiny pomocí nitrifikace a denitrifikace. Druhou skupinou bakterií jsou probiotické bakterie, které zlepšují zdraví ryb a zabraňují šíření patogenů ve vodě a chrání tím akvarijní rybky před nepříjemnými chorobami.

TIP: Podívejte se jak dál vám dokážou Zeleko produkty pomoci, třeba s péčí o zahradu a rostliny nebo s ekologickým čištěním vody.

Úloha mikroorganismů v udržení biologické rovnováhy v akváriu

Mikroorganismy jsou v přírodě zásadní pro udržení biologické rovnováhy. Díky jejich schopnosti rozkládat organické látky mají pozitivní dopad na životní prostředí. Tento princip využíváme při výrobě našich bakteriálních přípravků pro akvária. Naše produkty obsahují speciálně vybrané přirozeně se vyskytující kmeny mikroorganismů, které jsou oproti chemikáliím bezpečné pro životní prostředí a zároveň velmi účinné v prevenci vzniku nečistot, podpoře růstu rostlin a zdraví ryb.