Péče o akvaponii

Chcete udržet biologickou rovnováhu ve své akvaponii? Jděte na to ekologicky. Vyzkoušejte přírodní produkty bez chemie, vyráběné v Česku s vědecky ověřenou účinností testovanou v laboratořích.

TIP: Přečtěte si o poslání Zeleko a mrkněte na náš blog, kde se dozvíte spoustu zajímavých o významu bakterií při akvaponickém pěstování zeleniny.

1 položek celkem

Cena

395396
1395396
akvaponeko 300 500g
Novinka
od 395 Kč

Směs bakterií AKVAPONEKO do akvaponie od firmy ZELEKO.

  • Zvýšení imunity ryb
  • Prevence nákaz
  • Odbourávání amoniaku
  • Biologický rozklad zbytků krmiva
  • Biologický rozklad exkrementů ryb
  • Zlepšení odolnosti a růstu rostlin
1010300

Jak na péči o akvaponii se Zeleko?

Ideálním způsobem, jak pečovat o svůj akvaponický systém tak, aby fungoval co možná nejlépe, je použití našeho ekologického a čistě přírodního prostředku Akvaponeko. Jak funguje a jaké výhody nabízí?

V tomto přípravku jsou obsaženy symbiotické bakterie, které dokážou rychle rozložit organické zbytky krmiv i exkrementů ryb. Podporují také růst a vitalitu rostlin a probiotické bakterie zlepšují zdraví ryb a zabraňují jejich onemocnění.

TIP: Podívejte se jak dál vám dokážou Zeleko produkty pomoci, třeba s péčí o zahradu a rostliny nebo s ekologickým čištěním vody.

Úloha mikroorganismů v udržení biologické rovnováhy v akvaponii

Mikroorganismy jsou v přírodě zásadní pro udržení biologické rovnováhy. Díky jejich schopnosti rozkládat organické látky mají pozitivní dopad na životní prostředí. Tento princip využíváme při výrobě našich bakteriálních přípravků pro akvaponie. Naše produkty obsahují speciálně vybrané přirozeně se vyskytující kmeny mikroorganismů, které jsou oproti chemikáliím bezpečné pro životní prostředí a zároveň velmi účinné v prevenci vzniku nečistot, podpoře růstu rostlin a zdraví ryb.