Péče o kompost

Věděli jste, že aby si kompost zachoval všechny důležité živiny pro půdu a byl účinným hnojivem, je třeba mu dopřát patřičnou péči? Zeleko spojuje přírodu a vědu do jedinečných přírodních produktů bez chemie, vyráběných v Česku s vědecky ověřenou účinností testovanou v laboratořích.

TIP: Přečtěte si o poslání Zeleko a mrkněte na náš blog, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o to, jak správně kompostovat odpad ze zahrady a z domu.

1 položek celkem

Cena

189190
1189190
komposto 300 500
od 189 Kč

Přípravek pro rychlou a správnou tvorbu zdravého kompostu od Zeleko.

  • Rozkládá organický odpad z kuchyně a zahrady
  • Rozkladem odpadu vznikají látky u zvyšující růst a odolnost rostlin
  • Radikálně snižuje dobu zrání kompostu
  • Obohacuje vzniklý kompost o symbiotické mikroorganismy
  • Vytlačuje patogeny zásobující houbové choroby rostlin
  • Ekologický výrobek
2030300

Jak na péči o kompost se Zeleko?

Nejlepším prostředkem péče o kompost je jednoznačně náš produkt Komposto. Komposto obsahuje specifické, navzájem spolupracující mikroorganismy ve vysoké koncentraci pro rychlou a správnou tvorbu zdravého kompostuMikrobiální přípravek velmi zásadně urychluje celý proces a účinně se podílí na tvorbě výživových látek vznikajících v kompostu. Je ekologický, tudíž nezatěžuje přírodu. Kompost po něm navíc nezapáchá.

TIP: Podívejte se jak dál vám dokážou Zeleko produkty pomoci, třeba s péčí o zahradu a rostliny nebo s ekologickým čištěním vody.

Úloha mikroorganismů v péči o kompost

Mikroorganismy jsou v přírodě zásadní pro procesy rozkladu a recyklace. Díky jejich schopnosti rozkládat organické látky mají pozitivní dopad na životní prostředí. Tento princip využíváme při výrobě našich bakteriálních přípravků k péči o kompost. Naše produkty obsahují speciálně vybrané přirozeně se vyskytující kmeny mikroorganismů, které jsou bezpečné pro životní prostředí a zároveň velmi účinné.

Naše bakteriální přípravky Zeleko pro péči o kompost jsou tedy ideální volbou pro ty, kteří chtějí pečovat o svou zahradu a zároveň přispět k ochraně životního prostředí. Využitím síly mikroorganismů nabízíme řešení, která jsou nejen efektivní, ale také v souladu s přírodou.